Jdi na obsah Jdi na menu
 


Prosba - staré doklady a fotografie

10. 9. 2018

Prosíme občany, jestli doma mají nějaké staré dokumenty nebo fotografie vztahující se k životu našich předků v naší obci, zda by je mohli zapůjčit k okopírování. Dokumenty si nebudeme nechávat ani zapůjčené, hned je vrátíme zpět do rukou. 

Může se jednat například o doklady k životu za války nebo materiály o životě obce a spolků v obci (myslivci, hasiči ...), popřípadě i rodinné dokumenty, které mají historickou hodnotu (např. oznámení o tom, že někdo padl ve válce; rodinné kroniky popisující život v obci; staré pohlednice). 

Materiály chceme použít do malé výstavy, kterou připravujeme ke stému výročí republiky, kdy si chceme připomenout také 100 let života v naší obci. Oslava u nás v obci bude spojena se sázením "krajské" lípy a proběhne 28. září 2018.