Upozornění na možnost zvýšeného hluku o víkendu - festival Výrovice

Oznamuji občanům dotčených obcí, že ve dnech 15.6. od 18:00 - 18.6. 2016 do 18:00 se bude v areálu kempu Výr konat festival psychedelické hudby Spirit base festival 2016.  Festival se koná na soukromém pozemku a organizátor má udělenou výjimku z vyhlášky obce Výrovice č.1/2015. Výjimka obsahuje také podmínky pro udělení, a to především v zajištění osoby, která bude po dobu konání festivalu 24 hodin denně řešit stížnosti občanů a neprodlené vyřešení těchto stížností. Touto osobou je p. Josef Pekárek tel.: 732 130 271. Vyhláškou č.2/2017 pak po dobu konání festivalu není  vymezena doba nočního klidu.

Za případné vzniklé potíže s tímto festivalem se předem omlouváme.

starosta obce Výrovice

Pavel Vlček