Jdi na obsah Jdi na menu
 


Oznámení - částečná revize katastru nemovitostí, obnova katastrálního operátu

ke stažezní ZDE

 

vyvěšeno: 29. 12. 2014

sňato: 10. 3. 2015

 

 

Výňatek z obsahu listiny:

Obec Přeskače na základě sdělení Katastrálního úřadu oznamuje že dne 4. 3. 2015 bude zahájena částečná revize katastru nemovitostí v naší obci a potrvá přibližně do 30. 4. 2015. Vlastníci nemovitostí jsou povinni zůčastnit se na výzvu katastrálního úřadu jednání, ohlásit změny údajů katastru týkajících se jejich nemovitostí a další viz. vyvěšená listina.

Součástí obnovy katastrálního operátu není zjišťování průběhu hranic pozemků v terénu.

Při obnově katastrálního operátu se doplňuje mapa zobrazením hranic poemků, jejichž hranice v terénu neesxistují ..

Obnovený katatrální operát bude vyložen nejméně po dobu 10 pracovních dnů v obci k veřejnému nahlédnutí.