Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hlášení rozhlasu a další oznámení - do SMS zprávy, na mail

Pro občany naší obce nabízíme možnost nechat si zasílat hlášení místního rozhlasu nebo dalších zpráv ve formě SMS nebo mailu.

Na mail budou odesílány informace podrobnější včetně případných příloh či odkazů. SMS zprávy budou zasílány heslovité. Na mail budete moci zasílat odpovědi. Na SMS zprávy nebude možné zasílat odpovědi. Pro komunikaci pomocí SMS zpráv bude použita aplikace, která neumožňuje oboustrannou komunikaci.

Kdo má zájem o zasílání zpráv mailem, odešle na mail obce obecpreskace@seznam.cz zprávu. Do předmětu zprávy napište HLÁŠENÍ. Do zprávy napište tyto údaje:

  • jméno a příjmení
  • bydliště

Do mailu dále okopírujte tento souhlas: V souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., v platném znění (zákon o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, dále jen „zákon“) souhlasím se zpracováváním osobních údajů obcí Přeskače pro zasílání informací a pro další komunikaci mezi obcí (obecním úřadem) a mnou. Osobní údaje poskytuji dobrovolně a jsem si vědom toho, že souhlas mohu kdykoliv písemně odvolat

 

Kdo má zájem o zasílání zpráv formou SMS může poslat na mail obce obecpreskace@seznam.cz zprávu. Do předmětu zprávy napište SMS HLÁŠENÍ. Do zprávy napište tyto údaje:

  • jméno a příjmení
  • bydliště
  • číslo mobilního telefonu

Do mailu dále okopírujte tento souhlas: V souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., v platném znění (zákon o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, dále jen „zákon“) souhlasím se zpracováváním osobních údajů obcí Přeskače pro zasílání informací a pro další komunikaci mezi obcí (obecním úřadem) a mnou. Osobní údaje poskytuji dobrovolně a jsem si vědom toho, že souhlas mohu kdykoliv písemně odvolat

K zasílání zpráv mailem nebo prostřednictvím SMS je možné se přihlásit také osobně v kanceláři obecního úřadu.