Pozvánka na výlet dětí do ZOO a pozvánka seniorů na výstavu Floria v Kroměříži

POZVÁNKA  NA  VÝLET   DĚTÍ  DO  ZOO

Milí rodiče,

Městys Běhařovice a Obec Přeskače vám nabízí výlet pro děti, který by se uskutečnil v sobotu 4.6.2022, a to do ZOO Zlín a KOVOZOO Staré Město u Uherského Hradiště.

Na výlet bychom jeli  autobusem, odjezd z jednotlivých obcí v ranních hodinách cca 7.00-7.30 hod. Nejprve bychom v dopoledních hodinách navštívili KOVOZOO ve Starém Městě u Uherského Hradiště (unikátní kovová ZOO ze starého šrotu ve skvělém stavu), kde strávíme cca 2 hodiny a potom bychom se přesunuli do ZOO Zlín, kde navštívíme místní zoologickou zahradu a v případě zájmu  i Zámek Lešná, který sídlí u areálu zoologické zahrady. Zde strávíme zbytek dne.

Návrat domů ve večerních hodinách zhruba kolem 20.00 – 21.00 hodiny.

Děti z Přeskač budou mít vstupy a jízdné zdarma, dospělí si tyto náklady sami zaplatí (náklady činí cca 700 Kč na dospělou osobu dle současného vývoje cen pohonných hmot a poplatků popř. po domluvě s obcemi uhradí za Vaše děti a nebo i za Vás).

Zájemci o výlet se mohou nahlásit do 22. dubna 2022 na OÚ Přeskače: tel. 515 339 234, mail: obecpreskace@seznam.cz

POZVÁNKA  NA  VÝLET  Floria  Kroměříž   JARO 2022

Milí spoluobčané,

Městys Běhařovice a Obec Přeskače vám nabízí výlet pro seniory a nejen pro ně, který by se uskutečnil v sobotu 7.5.2022, a to na Výstaviště Kroměříž, kde proběhne již 45. ročník celostátní zahradnické výstavy, Floria JARO 2022.  Výstava je prodejní, potěší všechny, kteří milují květiny či se těší na nákup rozličného sortimentu pro dům a zahradu. V bohatém doprovodném programu vystoupí známí interpreti české a slovenské hudební scény.

Na výlet bychom jeli autobusem, odjezd z jednotlivých obcí v ranních hodinách cca 7.30 hod., areál výstavy se otvírá v 10.00 hod.  Návrat domů ve večerních hodinách zhruba kolem 18.00 hodiny.

Senioři z Přeskač budou mít vstupy a jízdné zdarma, ostatní zájemci si tyto náklady sami zaplatí- občané okolních obcí popř. po domluvě uhradí jejich obce (náklady by předběžně byly ve výši cca 500,- Kč na dospělou osobu dle současného vývoje cen pohonných hmot a poplatků).