Višňovské kulturní léto

leták ZDE

• Městys Višňové Vás zve na X. ročník Višňovského kulturního léta. V sobotu v 17.00 hodin na zámeckém nádvoří proběhne Listování knihou Už je tady zas. Večer od 20.00 hodin ve sportovní areálu u haly se uskuteční taneční rocková zábava se skupinou Alrox. V neděli začíná filmový festival od 21.00 hod. v zámeckém parku promítáním filmu Přes prsty. V pondělí 6. pak bude promítán film Vlastníci. V úterý 7. film Příliš osobní známost, ve středu 8. pohádka Zakleté pírko. Bohaté občerstvení je zajištěno. Vstupné je dobrovolné, výtěžek bude pokrývat nákup vlastní projekční audio a video techniky. Přijďte.
  • Na úřadě městyse si můžete zakoupit lístky na Varhanní koncert, který se v kostele sv. Jana Křtitele ve Višňovém uskuteční v neděli 19. července 2020 od 14.00 hod. Cena vstupenek v předprodeji je Kč 100,--.