Rodinné střelecké odpoledne 28 9 2019

Sváteční odpoledne jsme společně strávili střelbou z luků, házením šipek a střílením ze vzduchovek. Vzduchovka s puškohledem byla letos zakoupena obcí z dotace Jihomoravského kraje.   Další dvě vzduchovky donesli k zapůjčení z domů občané - děkujeme wink Byla tak možnost "měřit síly". Děti si terče vymalovaly, aby jim střílení šlo lépe. Největší zájem byl o střelbu na terč s jelenem. Také máme pár ulovených medvědů, kachen a vlka. Dospělí i děti zvládali střelbu ze všech zbraní na výbornou. Na závěr akce dostaly děti malé balíčky s odměnami.

Večer jsme ve stodole promítali některá videa, která natočil pan Josef Vyklický v letech 1999 - 2001. Připomněli jsme si tím nejen pěkné zážitky nebo změny v obci, ale zavzpomínali jsme také na ty, kteří už mezi námi nejsou.

Fotografie z odpoledne najdete ZDE